KUDUMITE HOOLDUS

Ärni Blum pakub nüüd teenusena ka hooldust just enda kudumitele. Miks muretseda oma kudumite hooldamise pärast, kui meie professionaalne kudumite hoolduse teenus on siin, et Sinu kudumi eest hoolitseda? Meie eesmärk on muuta Sinu elu lihtsamaks ja tagada, et Sinu kudumid näevad alati välja nagu uued. Siin on mõned põhjused, miks valida meie kudumite hoolduse teenus:

Ekspertteadmised: me teame, kuidas õrnalt, tõhusalt ja professionaalselt hooldada erinevaid kudumeid.

Säästke aega: Kudumite hoolduse teenus võimaldab Sul säästa aega, mida muidu kulutaksid käsitsi pesemisele, kuivatamisele ja triikimisele.

Erivajaduste rahuldamine: Erinevad kudumid vajavad erilist tähelepanu ja hooldust. Meie teenus on kohandatud vastavalt iga kudumi vajadustele, tagades optimaalse hoolduse ilma, et peaksite muretsema kahjustuste või värvimuutuste pärast.

Pikaajaline säilimine: Professionaalne hooldus pikendab Sinu kudumite eluiga. Õiged pesemis- ja hooldusmeetodid aitavad säilitada kudumite vormi, värvi ja tekstuuri, tagades nende värske välimuse pikemaks ajaks.

Spetsiaalsed plekieemaldusteenused: Kui teie kudumile tuli plekk, ärge muretsege! Pakume spetsiaalseid plekieemaldusteenuseid, tagamaks, et teie kudumid näevad välja laitmatud.

Lõpeta muretsemine kodus Ärni Blum kudumite hooldamise pärast ja usalda see meie kätesse. Ärni Blumi kudumid väärtustavad parimat ja meie eesmärk on pakkuda just seda. Vali meie kudumite hoolduse teenus ja lase meil säilitada Sinu lemmikkudumite ilu ja värske väljanägemine! 

Hoolduse hinnakiri on peatselt saabumas. Seni võta meiega ühendust: info@arniblum.com ja leiame just Sinu armsale kudumile parima viisi hoolduseks.

Kui siiski otsustad kodus ise kudumi hoolduse ette võtta, siis pea kindlasti silmas tootega kaasas olevat hooldusjuhendit või loe meie soovitusi siit: https://arniblum.com/knitcare/.

Meie kudumid on loodud selleks, et sinu pehme nahk peaks vastu krõbedale skandinaavia ilmale!

Võta meiega ühendust

You don't have permission to register