Ärni Blum

Alates 2017. aastast oleme tegutsenud NirgiWabriku nime all. Tegu oli algselt minu, Johanna Paiste, pisikese mütsikudumise hobiga, millest sõbrannade tungival soovitusel sündis NirgiWabrik. NirgiWabriku nimi kujunes minu neiupõlvenimest Nirk ning suurest kudumispisikust, mis vuhistas kudumeid kui vabrik. Tänaseks on saanud ettevõttest minu südameasi. Tegu ei ole pelgalt enam hobiga. Oleme suuremaks kasvanud ja laienenud, põhirõhk on mütsidelt suundunud rõivastele, meil on töötajad, edasimüüjad, püsiklientuur. Ühel hetkel tundsime, et oleme NirgiWabriku kingadest välja kasvanud ja aeg on edasi liikuda.

Saage tuttavaks meie uue brändiga „ÄRNI BLUM“!

Ärni Blum oli minu kalli vanaisa nimi sündides enne eestistamist. Ärni oli üks ütlemata šikk ja muhe, kaabuga, punase kikilipsuga, sametist indigosinises rätsepaülikonnas kunstilembeline härrasmees, kes hindas loomingut, käsitööd, detaile, kvaliteeti, ilu, ajatut klassikat. Tundsin juba väikesena, et meil on vanaisaga üks hingamine ning olen temalt pärinud nii mõndagi. Pealekauba tuleneb minu käsitöölembus vanaisa suguvõsast – nimelt töötas minu vanavanaema kodumajanduskoolis käsitöö õpetajana. Lisaks tundus vanaisa sünninimi mulle nii põnevana, et kasutasin lapsena kunstitunnis Ärni Blumi enda pseudonüümina. Seega, mis saaks veel parem nimi olla minu uuenenud brändile kui mitte ÄRNI BLUM?

Meie kudumid on valminud hoole ja armastusega nobedate Saare naiste poolt ja need valmivad peamiselt tellimuse peale. See teeb ooteaja küll veidi pikemaks, kuid kudumi kindlasti erilisemaks. Meie tooteid valmivad nii käsitsi varrastel kui ka hobikudujatele mõeldud käsikudumismasinal kootuna. Koome oma kudumid otse lõikesse, mistõttu saame öelda, et meie tooted on valminud nulljäägi printsiibil.

Paneme tugevalt rõhku jätkusuutlikkusele ja kasutame vaid orgaanilisi ning sertifitseeritud materjale. Kudumeid disainides on meie põhilisteks märksõnadeks kvaliteet, luksus, detailid, ajatu klassika ja mis kõige olulisem – mugavus. Kogege ideaalset kombinatsiooni stiilist, mugavusest, teadlikust moest ja paremast homsest!

Turban on lemmik

"Pean veel kiitma, et lisaks mütsidele ja peapaeltele (ja neid on kasutuses juba õige mitu ja erinevat mudelit), on Nirgiwabriku turban tõeline lemmik ning pilgupüüdja ja hitt. Aitäh, et mu pead soojendate ja uute tellimusteni! "

Mayren

Tagasiside

"Müts käes ja rõõm hinges! Mul on üle kümne aasta jälle talvemüts! Kenas pakendis, armsate soovide ja õpetustega. Imeline!"

Riina

Nii nii suur aitäh Sulle!

"Sain paki kätte ja nohhhhhh lihtsalt imeline! Ja mis armas kingitus. Teed nii kvaliteetset ja imeilusat naiselikku paid. Just saatsin jõuluvanale ka oma soovi valgele Jasminile. Kõik on lihtsalt nii ilus ja imeline värvivalik :)"

Birgit

Tutvu meie tragide kudujatega

 

Jätkusuutlikkus

Jäätmevaba tootmine ehk nullkulu tootmine

Meie kõik tooted valmivad käsitsi või käsikudumismasinaga kududes tellimuse peale.
See viib lõnga kasutuse miinimumi, muutes meie tootmise jäägivabaks.
Kui vahel ka mõne toote puhul tekib jääke, siis kasutame neid loovalt teistes toodetes ja eriprojektides.

Kõrgkvaliteetsed eetiliselt toodetud lõngad

Sertifitseeritud ning kontrollitud tootjatelt pärit lõngad on meie südameasi.
Hindame kvaliteeti ning materjali vastupidavust. NirgiWabriku lõngad on peaasjalikult pärit Itaaliast ja Jaapanist.

Enamik meie kasutuses olevad lõngad on biolagunevad

Peamiselt on meil kasutusel 100% naturaalsed ning seega ka biolagunevad lõngad.
Loe lähemalt iga lõnga kohta SIIT

Meie kudumid on loodud selleks, et sinu pehme nahk peaks vastu krõbedale skandinaavia ilmale!

Võta meiega ühendust

You don't have permission to register