KUDUMITE LAENUTUS

Kui Sa ei ole veel otsustanud, kas või milline kudum endale soetada, siis meil on Sulle rõõmusõnum – pakume Ärni Blumi eksklusiivsemaid tooteid ka laenutamiseks. 

Millised võiksid veel olla põhjused kudumite laenutamiseks?

  1. Keskkonnasõbralikkus – laenutades vähendad tarbimist.
  2. Spetsiaalseks ürituseks – saad stiilseid kudumeid kanda, ilma et peaksid neid igavesti omama.
  3. Taskukohane ja mugav – mood muutub kiiresti. Kui soovid alati stiilne välja näha, on kudumite laenutamine kuluefektiivne viis uute trendide proovimiseks.
  4. Väike garderoobikapp – kui ruum kodus on piiratud, saad nautida erinevaid stiile, ilma et peaksid garderoobi paisutama.
  5. Prooviperiood – kanna ja katseta erinevaid stiile enne, kui otsustad midagi pikaajaliselt soetada.
  6. Pildistamiseks või moeshow’ks – meil leidub kindlasti valik, mis Sind inspireerib.

Kudumite laenutus annab võimaluse nautida kvaliteetseid esemeid, mida muidu ehk ei ostaks. Proovi eksklusiivseid rõivaid, mis tõesti silma paistavad.

Seega, ära karda proovida midagi uut ja teha teadlikke valikuid. Kudumite laenutamine on mitmekülgne ja keskkonnasõbralik viis stiilsena püsimiseks ilma suurte kulutusteta. Ole julge ja lase oma stiilil särada!

Vali endale siit sobiv elegantne kudum laenutamiseks:

PS! Laenutus on saadaval ainult Eesti piires. Pesemise ja hooldamise pärast pole vaja laenutamise ajal muretseda. Tee vaid tellimus ja saadame Sulle toote pakiga koju. Tagastamine toimub sama pakiga. Nii lihtne see ongi!

Meie kudumid on loodud selleks, et sinu pehme nahk peaks vastu krõbedale skandinaavia ilmale!

Võta meiega ühendust

You don't have permission to register